Він співав в ім’я України…

Дата: 19.05.2023 16:02

Під такою назвою пройшло засідання літературно-краєзнавчої вітальні «Джерело» у комунальному закладі Березівської сільської ради «Березівський центр культури і дозвілля», присвячене талановитому землякові, учаснику Національної заслуженої капели бандуристів України ім. Г.І.Майбороди Павлу Сокирі.

Вступним акордом заходу став виступ народного аматорського ансамблю «Берізонька» Березівського центру культури і дозвілля, у виконанні якого прозвучала пісня «Село у долині».

Упродовж заходу місцеві краєзнавці, Микола Гурець та Володимир Цюкало, згадували імена визначних фундаторів капели бандуристів: П.Скоропадського, 150-річчя від дня народження якого відзначалось 15 травня, М.Василенка, П.Дорошенка, під час діяльності яких значний розвиток отримали культура та наука України. Місцева поетеса Надія Бартош розповіла про зв'язок Павла Сокири з його малою батьківщиною, співучою Березою.

Цікавинкою засідання літературно-краєзнавчої вітальні стало прослуховування оцифрованого відеозапису співу відомого земляка.

На завершення родичі презентували та передали до музею Березівського центру культури і дозвілля особисті нагороди П.Сокири.