Дослідили родинні реліквії

Дата: 17.05.2023 16:00

Учениця Березівського НВК отримала сертифікат за участь в обласній краєзнавчій експедиції учнівської молоді «З родини йде життя людини», яка проводилася з метою залучення учнівської молоді до краєзнавчої та пошуково-дослідницької роботи, вивчення оберегів української родини, збереження своєї національної культуру.

Учасники експедиції з 20 громад Сумщини досліджували родинні реліквії, що розповідають про життя українських родин у площені історичних подій. Сертифікатами нагороджені вихованці та керівники кращих проєктів обласної краєзнавчої експедиції. Сертифікат отримала вихованка позашкільного комунального закладу «Березівський центр дитячої та юнацької творчості» Березівської сільської ради Кіра Шевель (керівник Людмила Радченко). Об`єктом дослідження стали старовинні ялинкові прикраси родини: чудова українська хата з маленькими віконичками, кошик із квітами, годинник, на якому завжди за 5 хвилин північ, а ще золоті шишки, дзвіночки і різнокольорові бурульки.