Привітання працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 19.03.2023 09:59

Щиро вітаємо працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення з професійним святом!

У цей непростий час ми ще більше почали цінувати роботу комунальників.

Вони щодня воюють на своєму фронті - в боротьбі за благополуччя та комфорт населення. Вдень і вночі, в будні і у вихідні, не залежно від погодних умов працівники житлово-комунального господарства підтримують роботу систем життєзабезпечення території нашої громади. Це теж неабиякий подвиг.

Дякуємо Вам за таку цінну роботу, за щоденну напружену працю, де кожен із вас на своєму місці!

Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров'я та щастя, професійних звершень і обов'язково вдячності та поваги від тих, для кого працюєте.

І нехай цей рік стане особливим і принесе мир Україні.

З повагою,

голова громади Надія АРТЕМЕНКО