ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!!!

Дата: 06.03.2023 16:14

Глухівська державна податкова інспекція повідомляє, що за січень - лютий 2023 року взято на облік 38 новостворених платників податків, в тому числі – 7 юридичних осіб та 31 фізична особа–підприємець. Припинено 62 платника податків, в тому числі юридичних осіб – 22 та фізичних осіб – підприємців – 40.

Оброблено 95 відомостей, що надійшли з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, 131 повідомлення про об’єкти оподаткування (об’єкти, які пов’язані з оподаткуванням, або через які провадиться діяльність).

Станом на 28.02.2023 року на обліку перебуває 97 платників ПДВ, в тому числі 25 фізичних осіб – підприємців та 72 юридичні особи. Реєстр страхувальників налічує 2176 платників, в тому числі 320 юридичних осіб та 1856 фізичних осіб.

Протягом двох місяців зареєстровано 2 реєстратора розрахункових операцій, 13 книг обліку розрахункових операцій.

Прийнято та зареєстровано 120 заяв на отримання відомостей з ДРФО про суми виплачених доходів та утриманих податків/джерела виплачених доходів та утриманих податків. Видано 356 карток платника податків про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

Станом на 28.02.2023 року Глухівською державною інспекцією до реєстру волонтерів включено 2 фізичних особи.

Надано 375 усних консультацій платникам податків щодо користування електронними сервісами обслуговування платників податків. На інформаційних стендах у місцях прийому суб’єктів звернень (ЦОП Глухівської ДПІ) розміщено повну інформацію щодо переліку електронних сервісів ДПС.