Перемога юної письменниці

Дата: 03.02.2023 09:05

Учениця 8 класу Березівського НВК  Яна Чорноус (керівник - Інна Гулакова) увійшла у пятірку переможців КОНКУРСУ «ОДИН ДЕНЬ З ЖИТТЯ ЧОРНОМОРСЬКОГО ДЕЛЬФІНА»: в категорії ПРОЗА. Учасники проєкту створили вірші, малюнки, есе і в оригінальний спосіб продемонструвати власні почуття до тварин моря – дельфінів та необхідність їх збереження.

У нашому Чорному морі живуть три види китоподібних:– дельфін-афаліна, білобочка та морська свиня. На жаль, усі види дельфінів зараз страждають від військових дій. Ці тварини мають переважно звукове сприйняття світу, а тому дуже болісно сприймають будь-який сторонній шум – особливо вибухи. Наразі дельфіни почали глохнути й гинути від акустичних травм, викидатися на берег, тікаючи від гучних вибухів. Наразі наші вчені досліджують стан популяцій дельфінів і як їм допомогти. Більше про чорноморських дельфінів можна дізнатися тут https://youtu.be/uQ_ssdeaoJE

Усіх активних, креативних і творчих учнів запрошуємо до участі у різних конкурсних проєктах.

Конкурс оголошено проєктом ЄС-ПРООН «Європейський Союз заради посилення екологічного моніторингу Чорного моря» (EU4EMBLAS) разом з учнівською екологічною командою Zero Waste School: Херсон. (За інформацією відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільради)