Трагічна звістка надійшла до нашої громади.

Дата: 30.01.2023 12:32

У війні з окупантами, захищаючи рідну Україну, загинув старший солдат Ігор Олексійович Веретьонник.

Ігор народився 6 березня 2001 року у с. Слоут. Закінчив місцеву школу, навчався в Глухівському агротехнічному коледжі СНАУ. Проходив строкову службу в Збройних Силах України. Потім продовжував захищати Батьківщину вже за умовами контракту. З перших днів повномасштабного вторгнення рф він вірний присязі мужньо боронив Батьківщину від ворога і понад усе бажав миру в Україні і найшвидшого повернення додому. Ігор служив гранатометником механізованого батальйону в/ч А4007.

Йому назавжди залишиться 21… У День Соборності України, 22 січня, Ігор Веретьонник героїчно загинув поблизу населеного пункту Новоселівка Друга на Донеччині. Він був відважним бійцем, добрим, життєрадісним, працьовитим. Війна забрала молоде життя, залишивши назавжди пустку та біль у серці дружини, батьків, родичів, друзів, знайомих та земляків.

Світла пам’ять та низький доземний уклін воїну-захиснику, який поклав своє життя за майбутнє України, за її незалежність та свободу. Щирі співчуття рідним та близьким Ігоря. Разом з Вами схиляємо голови у глибокій скорботі.

Про дату зустрічі і поховання повідомимо додатково.

Возможно, это изображение 1 человек и военная форма