Чому треба найшвидше вакцинуватись літнім людям 60+?

Дата: 01.02.2022 11:25

COVID-19 може бути дуже небезпечним для людей, старших за 60 років, або з хронічними захворюваннями  - бронхіальна астма, діабет, гіпертонія, онкологічні захворювання тощо. Саме тому щепитися від COVID-19 — означає захистити своє життя!

Групою ризику щодо COVID-19 робить людей не вік, а те, що літні люди мають хронічні захворювання. Що більше їх, то більше людина потребує вакцинації від COVID-19 та грипу, пневмококової інфекції, щоб захиститися від тяжкого перебігу коронавірусного захворювання або ймовірної смерті від нього. Адже вже відомо, 7 що пацієнти, у яких є діабет або інші захворювання, від COVID-19, на жаль, гинуть частіше і швидше, ніж люди без цих хвороб, і що лікувати їх набагато тяжче. Вакцини від COVID-19 були винайдені передусім для людей літнього віку з усім їхнім «букетом» хронічних захворювань. Тож вакцинувати таких людей безпечно.

Нагадуємо, що отримати щеплення проти COVID-19 можна

на базі Березівської АЗПСМ за адресою: с. Береза, вул. Довженка, 1г. У пункті вакцинації щеплюють усіх охочих віком від 18 років.  Графік роботи пункту вакцинації: понеділок - субота:   9:00 – 15:00. У неділю щеплення проводяться мобільною бригадою за попереднім записом.

Щоб записатись на вакцинацію та отримати інформацію про наявність вакцини слід звернутися за телефоном: 05444 67-5-32.