Привітали чемпіонів

Дата: 30.01.2022 11:53

В Шевченківському СБК пройшло нагородження футбольної команди "Мічурінець", яка зайняла перше місце в чемпіонаті Глухівщини в 2021р.

З травня по вересень 2021 року наші хлопці змагалися на футбольних полях Глухівщини, Кролевеччини і отримали перемоги та звання " чемпіони Глухівщини з футболу 2021 року".В жовтні місяці відбувся осінній кубок Глухівщини з футболу і знову ж такі наші хлопці стали фіналістами осіннього кубку Глухівщини з футболу.

З перемогою комунду "Мічурінець" привітала староста села - О.В.Гапоненко, сертифікатом, кубком, грамотами та медалями вітали команду начальник відділу освіти, молоді та спорту Березівської громади І.М.Перерва, спеціаліст відділу молоді та спорту Березівської громади  Л.В.Мірошниченко, голова федерації футболу Шосткинського району О.В.Вайло.

Учасники худ.самодіяльності вітали піснями.