Жителі Березівської громади активно долучаються до отримання бустерної дози вакцини проти COVID-19

Дата: 30.01.2022 15:34

Станом на 27 січня 2022 року щеплено більше 55% дорослого населення громади. При цьому  на 100% вакциновані педагогічні працівники та представники сільської ради, на 96% медики та на 98% працівники комунальних закладів ТГ.

Усвідомлюючи, що ефективність вакцин із часом знижується і вони не можуть успішно протидіяти короновірусній хворобі, зокрема, і варіанту «Омікрон», жителі громади звертаються до медичних закладів громади для отримання бустерної дози вакцини. Станом на неділю, 30 січня, бустерною дозою вже щеплено 81 жителя Березівської громади.

«Бустерна доза дозволяє підвищити ефективність вакцини, яка була зроблена раніше. Це робиться для того, щоб краще організм міг реагувати на коронавірусну інфекцію. Вона робиться особам від 18 років. Пріоритетними категоріями для такого щеплення вважаються люди старше 60 років та медпрацівники.  Одержати бустерну дозу рекомендується у період від 6 до 9 місяців після другого щеплення», - зазначає в.о. директора Березівського Центру первинної медико-санітарної допомоги Юлія Воробйова.

На сьогодні у пункті вакцинації  в АЗПСМ села Береза є достатня кількість вакцин, як для щеплень так і для введення бустерної  дози, тож переконливо рекомендуємо жителям громади прийти в пункт вакцинації  і вакцинуватися.

Нагадуємо, що отримати щеплення проти COVID-19 можна

на базі Березівської АЗПСМ за адресою: с. Береза, вул. Довженка, 1г. У пункті вакцинації щеплюють усіх охочих віком від 18 років.  Графік роботи пункту вакцинації: понеділок - субота:   9:00 – 15:00. У неділю щеплення проводяться мобільною бригадою за попереднім записом.

Щоб записатись на вакцинацію та отримати інформацію про наявність вакцини слід звернутися за телефоном: 05444 67-5-32.

Будьте свідомими і відповідальними, збережіть своє життя і здоров’я.