З 10 січня Сумська область увійшла до «помаранчевої» зони карантинних обмежень.

Дата: 10.01.2022 12:30

Житомирська, Запорізька, Рівненська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернівецька області перетнули “жовтий” епідемпоріг і за показниками відповідають рівню помаранчевої зони.

Згідно з даними моніторингу Міністерства охорони здоров’я, у Житомирській, Сумській та Харківській областях перевищений коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19. У Чернівецькій, Херсонській, Харківській і Запорізькій областях зріс рівень госпіталізації хворих – 3 жовтня він був вище норми в цих областях. Також ще три області перевищують норму динаміки рівня госпіталізації – це Запорізька, Сумська та Херсонська області.

Нагадаємо, за минулу добу COVID-19 підтвердили у 241 жителя Сумщини.

Продовжують діяти обмеження «жовтої» зони. «Помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки не містить додаткових обмежень та визначається сигнальним про наближення регіону до «червоної» зони.

У ньому заборонено:

• роботу закладів освіти, в яких вакциновано принаймні однією дозою менше ніж 100% співробітників;

• проведення масових заходів, за винятком атестації здобувачів освіти;

• роботу кінотеатрів, театрів та інших закладів культури;

• роботу закладів громадського харчування, крім замовлень навинос і доставки;

• роботу спортзалів, басейнів;

• діяльність установ з розміщення, крім готелів, санаторних і соціальних установ;

• міжобласні та міжнародні перевезення.

Обмеження не діють, якщо відвідувачі та працівники закладів мають один з таких документів: «зелений» або «жовтий» сертифікат вакцинації, міжнародне свідоцтво про вакцинацію, іноземний COVID-сертифікат, негативний результат ПЛР-тесту, сертифікат про одужання від коронавірусу.