У 2021 році до Глухівського відділення  звернулись понад 5000  працюючих

Дата: 17.01.2022 10:26

За підсумками 2021 року за допомогами по тимчасовій непрацездатності в разі лікування захворювань, травм, догляду за хворими рідними, проходження самоізоляції від COVID-19 тощо до Глухівського відділення Фонду соціального страхування звернулося майже 5000 працюючих.

Загалом у минулому році Фонд прийняв на оплату лікарняні, видані працюючим працівникам – на 34,1,% більше, ніж упродовж 2020 року. Тобто у 2021 році було видано медичними закладами 5445 листків непрацездатності, в порівнянні з 2020 – 4061. Відповідно до статистики у минулому році  – 43083 дні працюючі працівники перебували на лікарняних, так як у 2020 – 36144 дні. Спостерігається тенденція збільшення захворюваності серед працюючого населення.

Тож бажаємо усім людям у 2022 році бути здоровими і не хворіти!