У Березівській територіальній громаді підвели підсумки роботи за минулий рік

Дата: 13.01.2022 13:25

Відповідно до пункту 7 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 12 січня 2022 року відбувся звіт Березівського сільського голови Надії Артеменко про свою діяльність, а також роботу сільської ради та її виконавчих органів у 2021 році. Присутні на зборах громадян мали змогу поспілкуватись з сільським головою, висловити свої зауваження та пропозиції щодо діяльності органу місцевого самоврядування. Всі питання, порушені під час зустрічі, Надія Артеменко взяла під свій особистий контроль.

Звіти керівників виконавчих органів сільської ради, комунальних установ, закладів та підприємств відбудуться і в інших населених пунктах громади.