Семінар з орієнтації на службу в поліції

Дата: 02.12.2021 16:18

1 грудня 2021 року в Глухівській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості для молоді, яка перебуває на обліку, відбувся семінар з орієнтації на службу в лавах Національної поліції.

Старший інспектор з кадрового забезпечення відділу поліції №1 (м. Глухів) Шосткинського районного управління поліції ГУНП в Сумській області капітан Новиченко Віталій надав вичерпну інформацію присутнім безробітним про особливості працевлаштування до лав Національної поліції України. Зокрема, детально зупинився на процесі відбору, який проходить в декілька етапів, починаючи від подання заявки на участь у конкурсі, проходження тестування, перевіркою фізичної підготовки, співбесіди, медичного обстеження та, закінчуючи спеціальною перевіркою щодо наявності обмежень, пов’язаних із прийняттям на службу до поліції.

У ході семінару безробітними було задано багато різноманітних питань що стосувалися умов праці та соціального забезпечення, на які старший інспектор надав детальну та вичерпну відповідь.