Привітання до Дня місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 10:19

Шановні колеги, депутати Березівської сільської ради, члени виконавчого комітету, активісти, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування!

Це - свято людей, яких обирає суспільство. Починаючи з 2015 року, ми спільно працюємо над вирішенням питань розвитку наших сіл, демонструючи успішний приклад реформи децентралізації. Знати проблеми жителів і докладати всіх зусиль для їх вирішення – почесна і відповідальна місія.

Хочу подякувати всім за любов до рідного краю, самовіддану працю, високу активність у громадсько-політичному житті, спільну роботу задля добробуту людей. Особливі слова подяки - ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток.

Від щирого серця бажаю усім, хто працює на благо нашої територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міцного здоров`я, миру, злагоди, достатку і благополуччя. Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а розуміння і підтримка мешканців громади завжди надають впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях. Переконана, що разом, ми зможемо зробити все для того, щоб Березівська громада була прикладом активного розвитку, розбудови та процвітання.

З повагою голова Березівської сільської територіальної громади Надія АРТЕМЕНКО