У Березівській територіальній громаді дотримання карантинних обмежень - на суворому контролі

Дата: 01.12.2021 16:52

У середу, першого грудня, представники Березівської сільської ради спільно зі спеціалістами Шосткинського районного управління Держпродспоживслужби та працівниками поліції здійснили чергові перевірки закладів роздрібної торгівлі та інших суб’єктів господарювання різних форм власності на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами та доповненнями). Так мобільна група побувала у Землянці, Шевченковому та Обложках. Загалом було перевірено сім суб’єктів – магазинів змішаної торгівлі.

Під час перевірок особлива увага зверталася на дотримання маскового режиму, дистанції, нанесення відповідної розмітки, наявність антисептиків/дезінфекторів, своєчасне проведення вологого прибирання виробничих приміщень та ін. За результатами обстежень було складено п’ять актів про порушення вимог обмежувальних протиепідемічних заходів. Крім того, проводилась роз’яснювальна робота щодо дотримання карантинних вимог в «червоній» зоні відповідно.