СЛУЖБА У ВІЙСЬКОВОМУ РЕЗЕРВІ В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ

Дата: 29.11.2021 10:14

26 листопада 2021 року в Глухівській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України для клієнтів служби зайнятості.

У заході взяли участь офіцери Глухівського батальйону територіальної оборони Сергій ХІРО та Дмитро ДЕМИДЧИК.

Розпочала семінар заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Ірина АРСЬОНОВА доповіддю  про стан ринку праці регіону. Вона звернула увагу присутніх на те, що сьогодні служба в Збройних Силах України за контрактом може вирішити питання працевлаштування з достойним рівнем оплати праці.

Військові  познайомили  безробітних громадян з умовами  служби  у військовому резерві. Про два шляхи проходження даної служби: за контрактом, тобто добровільно (в мирний час та в особливий період);  в обов’язковому порядку – служба у військовому оперативному резерві (на особливий період).

Наприкінці заходу бажаючі мали змогу отримані індивідуальні консультації.