Привітання з Днем працівників сільського господарства

Дата: 20.11.2021 10:53

Шановні аграрії Березівської територіальної громади!

Щороку у третю неділю листопада ми відзначаємо професійне свято людей, які годують усю країну – День працівників сільського господарства.

Робота аграрія — важка, примхлива, але вкрай важлива. Не покладаючи рук, Ви працюєте на сільській ниві, тваринницьких фермах для того, щоб забезпечити якісними та безпечними продуктами харчування населення країни та сировиною промисловість.

Щиро вітаємо працівників ланів і ферм, керівників і фахівців сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, власників особистих селянських господарств, ветеранів сільськогосподарського виробництва нашої громади з професійним святом. Ви — серце нашої громади. Дякую Вам за старанність, працьовитість та професіоналізм. Нехай Ваша нелегка праця завжди приносить Вам задоволення, прогнози збуваються, плани перевиконуються. Хай обходять Вас стороною природні стихії. Бажаю Вам та Вашим сім’ям щастя, процвітання, міцного здоров’я і родинного затишку. Зі святом!

З повагою голова Березівської територіальної громади       Надія АРТЕМЕНКО