Оголошення про збір пропозицій до бюджету на 2021 рік

Дата: 01.10.2020 16:25

Шановні  жителі Березівської сільської територіальної громади!

В Березівській сільській раді розпочато процес формування проєкту бюджету громади на 2021 рік.

Ви можете вплинути на місцеву бюджетну політику. Все що вам необхідно для цього, надати свою пропозицію, яким чином повинні бути скеровані кошти бюджету громади в наступному році.

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий. Головне - щоб надана пропозиція чи проєкт були в межах повноважень сільської влади, чітко та конкретно сформульовані.

Пропозиції просимо надавати до управління фінансів та економічного розвитку Березівської сільської ради за адресою: м. Глухів, вул. Спаська, буд. 32, або надсилати в сканованому вигляді на електронну пошту 40202599@mail.gov.ua з поміткою «Бюджет 2021» в термін до 30 жовтня 2020 року.

Всі зібрані пропозиції будуть опрацьовані управління фінансів та економічного розвитку Березівської сільської ради та передані на розгляд постійних комісій сільської ради.

Долучайтесь до подання пропозицій та впливайте на бюджет своєї громади!