ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ, ПІДТРИМКИ КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТА НАДАННЯ МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ ПОНАД ОБСЯГ, ПЕРЕДБАЧЕНИЙ ПРОГРАМОЮ ДЕРЖАВНИХ ГАРАНТІЙ МЕДИЧ

Дата: 26.10.2020 11:18

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», проводиться громадське обговорення проєкту Програми розвитку, підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Березівської сільської ради та надання медичних послуг понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення на 2021-2023 роки (далі – проєкт Програми).

Проєкт Програми розроблено КНП «Центр ПМСД» Березівської сільської ради.

Громадське обговорення триватиме до 12.11.2020 включно.

Усі бажаючі протягом терміну обговорення можуть надавати пропозиції до проекту Програми КНП «Центр ПМСД» Березівської сільської ради (на адресу: с. Береза, вул. Довженка 1Г, або на електронну адресу  40269249@mail.gov.ua).

Контактна особа:

Директор КНП «Центр ПМСД» Березівської сільської ради Воробйова Юлія Миколаївна (05444) 2 22 04

Результати проведення громадського обговорення проекту Програми будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Березівської сільської ради, розділ «Громадські слухання», у визначений чинним законодавством термін.