Визначили кращих художників

Дата: 22.10.2021 09:43

З метою розвитку творчих здібностей дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, формування духовної культури засобами образотворчого мистецтва 20 жовтня 2021 року у Березівській територіальній громаді був проведений І етап обласного конкурсу дитячого малюнка «Я люблю свій рідний край»(«Казки мого дитинства»).

У конкурсі взяли участь 27 учасників із закладів загальної середньої освіти Березівської сільської ради .

Журі відзначило кращих юних художників, вказавши, що участь у подібних конкурсах сприятиме подальшому розвитку їхніх умінь та навичок, популяризації образотворчого мистецтва.

Найактивнішими у відбірковому творчому конкурсі визнані учні та вихованці Слоутського НВК.

Малюнки Лук`яненка Олексія та Костюченко Анастасії ( Слоутський НВК) надіслані для участі в ІІ (обласному етапі) конкурсу дитячого малюнка «Я люблю свій рідний край»(«Казки мого дитинства»).

Возможно, это иллюстрация

Возможно, это изображение в мультипликационном стиле