Шануємо Захисників та Захисниць України!

Дата: 12.10.2021 14:35

З нагоди Дня захисників та захисниць України у Березівському НВК, Березівської сільської ради, відбулася зустріч учнів з воїнами ООС «Дякуємо, що захищаєте!»

На зустріч завітали голова Глухівської спілки воїнів АТО Федченко Дмитро Сергійович та його бойовий побратим Петрусенко Антон Сергійович.

Учні уважно вдивлялися в хоробрі очі воїнів, які зі зброєю в руках захищають крихкий східний кордон України.

Під час спілкування воїнів та учнів атмосфера була емоційною та щирою.

Солдати української армії розповіли про бойові будні, побут і життя військових, про волонтерів, які постійно їх підтримують. З непідробною цікавістю школярі вслухались в кожне слово захисників. Також, переглянули світлини, які для зустрічі підготували воїни. Гості побажали учням гарно вчитися і любити свою країну.

В знак поваги та пошани, від щирого серця, діти подарували захисникам квіти та сувеніри, виготовлені вихованцями центру дитячої та юнацької творчості.

Возможно, это изображение (13 человек, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят, военная форма и в помещении)