Привітання до Дня захисників і захисниць України, Дня Українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 14.10.2021 09:25

Шановні жителі Березівської громади!

У багатий на свята жовтень прийміть найщиріші вітання з Днем захисників і захисниць України, Днем Українського козацтва та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Це - справжнє свято мужності, самовідданості й благородства, якими володіють істинні захисники України. Адже немає вищого прояву громадянського обов’язку і патріотизму, ніж боронити свою Батьківщину. Щиро дякуємо ветеранам, учасникам бойових дій, військовослужбовцям, батькам та матерям за відданість Україні та її народу! Схиляємо голову у жалобі за тими, хто віддав життя за Батьківщину.

Українські захисники, бажаємо Вам та членам Ваших родин міцного здоров’я, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі в ім’я розбудови вільної та незалежної України. Нехай сьогодні та завжди Вас оберігає Покров Пресвятої Богородиці!

голова Березівської громади Надія Артеменко