Березівську територіальну громаду вкотре відвідала відома українська письменниця Світлана Талан.

Дата: 01.10.2021 11:17

На зустріч, що відбулася у Березівському центрі культури і дозвілля, завітали учні й педагоги шкіл та жителі Берези та Слоута.

Світлана Талан – кількаразова переможниця міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», Золотий письменник України, член Національної спілки письменників України, авторка романів в жанрі «реальних історій». Під час зустрічі Світлана Олегівна розповіла про свої книги, нові задуми. Усі бажаючі мали змогу придбати книги автора та взяти автограф у письменниці.

Потому Світлана Талан завітала до села Землянка на малу Батьківщину Пелагеї Литвинової-Бартош, про яку вона планує написати книгу. Разом із жителями села Світлана Олегівна побувала на місці, де колись стояв будинок етнорафині, пройшлася селом.

У Громадському історико-етнографічному музеї Пелагеї Литвинової-Бартош оглянули експонати, поговорили про нелегкий життєвий шлях героїні, значущість її напрацювань для нащадків та ін. Чекаємо нових книг Світлани Талан, зокрема про видатну жительку с. Землянка.

Возможно, это изображение (12 человек, в том числе Галина Ковальчук, Людмила Мандрыка и Аня Левада, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят, цветок и в помещении)

Возможно, это изображение (11 человек, в том числе Людмила Мандрыка и Аня Левада и люди стоят)