Привітання до Дня працівників освіти

Дата: 03.10.2021 10:11

Шановні  працівники та ветерани освітянської ниви, керівники навчальних закладів Березівської громади!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх, хто відкриває двері у країну знань, науки, мудрості.

Професія вчителя - унікальна, осяйна. Бути педагогм – велике мистецтво й щоденна праця. Адже цю професію обирають серцем і залишаються вірними їй на все життя. Висловлюю щиру вдячність за педагогічну працю та відповідальне ставлення до свого покликання.

Від усієї душі бажаю Вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, успіхів у вашій благородній  діяльності, нових творчих знахідок і довгої людської пам’яті.

Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім'я щасливого майбутнього України і нашої громади.

Голова Березівської територіальної громади Надія Артеменко