Як відпрацьовуватимуть правопорушники

Дата: 20.09.2021 10:52

За ініціативи начальника Шосткинського районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Олени Омельченко на базі Березівської сільської ради було проведено засідання, на якому розглянуто питання про  залучення місцевого бюджету або визначення установ та організацій  на яких правопорушники, що притягнуті до  адміністративної відповідальності у вигляді  суспільно корисних робіт у 2022 році відбуватимуть стягнення. За результатами засідання було вирішено, що дана категорія порушників відбуватиме стягнення призначене судом в комунальних установах та організаціях, що діють на території громади.