Березівська територіальна громада підписала Меморандум про співпрацю та партнерство з Національною поліцією

Дата: 10.09.2021 09:59

У четвер, 9 вересня, відбулася зустріч начальника Головного управління Національної поліції в Сумській області Олександра Анохіна з головами громад Сумщини. Під час заходу в рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» було підписано Меморандум про співпрацю та партнерство між Головним управлінням Національної поліції в Сумській області та територіальними громадами. Серед 32 підписантів – і Березівська сільська територіальна громада, яку представляла голова громади Надія Артеменко.

Згідно з Меморандумом, громада забезпечує поліцейського офіцера місцем роботи, житлом, маркує службовий автомобіль розпізнавальними знаками належності до громади. Заробітну плату, оснащення, планшет, доступ до бази даних, підтримку додатковими силами і засобами бере на себе поліція.

Поліцейський офіцер громади 90% часу проводитиме у громаді і буде підзвітний їй. Це буде працівник поліції з усіма передбаченими правами і обов’язками, але житиме і працюватиме він у громаді, якій і з урахуванням специфіки громади надаватиме послуги : від оформлення ДТП до затримання злочинця.

Наразі відкрито подачу онлайн-анкет на участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади» для кандидатів із числа поліцейських.