В Україні вперше відзначили професійне свято "День адміністратора центру надання адміністративних послуг"

Дата: 07.09.2021 16:33

Чимала кількість мешканців Березівської сільської ради  щодня звертається до працівників ЦНАП  і отримує не тільки якісне обслуговування, а й привітне ставлення.

Основною метою Центру надання адміністративних послуг Березівської сільської ради є – формування клієнтоорієнтованої системи надання адміністративних послуг для мешканців громади, основними принципами якої є: ввічливе ставлення персоналу, зрозумілі процедури, стислі та чітко визначені строки, комфортні умови для клієнтів, максимальна результативність.

Насьогодні ЦНАПом Березівської сільської ради надається 168 адміністративних послуг у різних сферах життєдіяльності, а саме: державна реєстрація актів цивільногостану, реєстрація/зняття з реєстрації  мешканців, паспортні послуги, земельні питання, питання місцевого характеру, питання соціального характеру, державна реєстрація нерухомості та бізнесу.

Центр надання адміністративних послуг постійно удосконалює свою роботу, розширює спектр послуг, забезпечує комфортне перебування відвідувачів у Центрі та високу якість обслуговування.

Крок за кроком будуємо безпечну, сучасну громаду, орієнтовану на потреби громадян!