Освіта громади - розвиток та перспективи: інноваційність, доступність, якість

Дата: 02.09.2021 08:54

30 серпня на базі Березівського НВК відбулась серпнева конференція педагогічних працівників Березівської сільської ради "Освіта громади - розвиток та перспективи: інноваційність, доступність, якість".

З вітальним словом до присутніх звернулася Надії Артеменко, Березівський сільський голова.

У своїй доповіді начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Перерва підвела підсумки роботи за минулий рік, відзначила досягнення у роботі педагогічних колективів, шляхи вирішення проблем, що стоять сьогодні перед освітянами громади, визначила пріоритетні напрямки діяльності та завдання на перспективу.

Керівники шкіл конкретизували свої здобутки і завдання у сфері освіти громади.

Важливим акцентом виступу Інни Гулакової, головного спеціаліста відділу інституційного аудиту управління державної служби якості освіти у Сумській області, стала тема розбудови у школах внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

Яскравим акордом заходу стала робота тематичних майданчиків та професійних педагогічних студій.

Захід пройшов плідно і насичено.

Ми вітаємо вас з початком нового навчального року! Нехай для всіх освітян громади він буде роком нових досягнень, відкриттів, творчих здобутків.