Привітання з Днем Незалежності України

Дата: 20.08.2021 17:23

Шановні жителі Березівської територіальної громади!
Щиро вітаю вас із Днем Державного Прапора України та 30-ю річницею Незалежності України!

Це свято – не просто День народження України. Це світлий день пам’яті і надії. Адже про державну незалежність мріяло не одне покоління українців, за неї віддали своє життя сотні й тисячі героїв національно-визвольної боротьби. І ось наша суверенна країна зростає, відкриває для себе нові можливості та перспективи. Дякую кожному, хто долучається до спільної справи – розбудови європейської держави України. Переконана, що згуртувавшись, ми обов’язково подолаємо всі труднощі і докладемо максимум зусиль в ім’я процвітання рідного села, громади і Батьківщини!

Бажаю Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, миру, спокою та злагоди, щедрої долі, успіхів у всіх починаннях заради незалежної, демократичної, квітучої України та її народу!

Зі святом всіх!

Голова Березівської територіальної громади                    Надія АРТЕМЕНКО