Сумська область, Шосткинський район

Гучно і весело відсвяткували День села в Іващенковому

Дата: 05.08.2021 10:52
Кількість переглядів: 1383

Яскравою концертною програмою на новій сцені порадували місцеві артисти та учасники художньої самодіяльності Березнівського центру культури і дозвілля. Також нагородили переможців конкурсу на кращу садибу, ними стала родина Понирко. Молодь сколихнула вулиці рідного села, організувавши мотопробіг. Роботами майстрів та талановитих дітей присутні могли помилуватися на виставках декоративно-прикладного мистецтва. Досхочу розважалися маленькі мешканці Іващенкового: стрибали на батутах, малювали аквагрим, грали у лазертаг разом із клубом "Мужність" та ін. Працювали оригінальні фотозони, де охочі із задоволенням робили фото на пам'ять. Після урочистої частини свято продовжилось запальною дискотекою та феєрверком.