День села у Горілому відсвяткували креативно

Дата: 28.07.2021 12:27

День села – одне з найулюбленіших свят жителів. В кожній місцині – свої традиції, обряди та звичаї. У Горілому день села вдався на славу і перетворився на справжній гастрономічно-пісенний фестиваль борщу.

У суботу, 24 липня, на святкування зібралися місцеві мешканці та гості з усієї Березівської громади. На фестиваль, крім господинь із Горілого, завітали команди куховарів із Шевченкового та Землянки, кожна з яких не тільки готувала традиційну українську страву, а й презентувала її.

Гарним подарунком став яскравий концерт від аматорів сцени із сіл громади: пісенні номери, гумористичні сценки, виступи наймолодших артистів та ін. Також на учасників дійства чекали веселі конкурси, виїзна торгівля, безкоштовні батути та територія розваг для дітей.