Цікаво, з веселими піснями та смачними стравами відзначили День села у Первомайському

Дата: 20.07.2021 16:09
Кількість переглядів: 1981

Вперше у рамках святкування Дня села пройшов Фестиваль картоплі.

Гарний настрій присутнім дарували аматори сцени Первомайського, Обложківського та Слоутського сільських будинків культури. Веселі конкурси, яскраві фотозони, виставки декоративно-ужиткового мистецтва, безпрограшна лотерея та різноманітні розваги, кожен міг знайти заняття до душі. Окрасою свята стало дефіле дівчат у оригінальних головних уборах виготовлених учасницями гуртка «Творча майстерня» під керівництвом Тетяни Покотило. На славу постаралися господині, які взяли участь у конкурсі на найоригінальнішу страву з картоплі. А охочі поспівати змагалися у знанні частівок про цей продукт.

Душевне родинне свято об’єднало усю громаду села у дружньому колі. Ніхто не залишився байдужим та голодним. Сподіваємося, що започаткований фестиваль стане традиційним.