Інноваційний профорієнтаційний проект онлайн «Презентація Сумського професійно-технічного центру державної служби зайнятості»

Дата: 17.06.2021 15:42

Робота в форматі онлайн зараз користується неабиякою популярністю серед фахівців служби зайнятості. Глухівська міськрайонна філія Сумського обласного центру зайнятості активно впроваджує в роботу інноваційний профорієнтаційний проект онлайн «Презентація Сумського професійно-технічного центру державної служби зайнятості».

Сьогодні в такому форматі зустрілись клієнти Глухівської та Лебединської філій з представниками ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ».

Мета онлайн-проектупознайомити з даним навчальним закладом за допомогою Zoom-зв’язку. Учасники вебінару отримали розгорнуту інформацію про навчальний заклад, умови навчання та перелік професій. Саме такий формат роботи дає можливість отримати інформацію про  навчальний заклад із першоджерел.

Станом на 17 червня 2021 року в Сумському центрі ПТО ДСЗ проходили навчання 119 осіб, які зареєстровані в Глухівській філії СОЦЗ. Закінчили навчання  68 осіб – всі працевлаштовані. Зараз 50 осіб навчаються по професіям: оператор котельні, машиніст (кочегар) котельні, бджоляр.