Онлайн вебінар для випускників та студентів випускних курсів Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка

Дата: 16.06.2021 17:29

15.06.2021 року відбувся онлайн вебінар для випускників та студентів випускних курсів Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка за участю представників державної служби зайнятості Глухова, Шостки та Кролевця. Тема зустрічі: «Стратегія ефективного працевлаштування».

Учасники конференції були ознайомленні з державними гарантіями у сфері зайнятості, станом сучасного ринку праці, комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості; сучасними джерелами пошуку роботи; основними моментами підготовки до співбесіди з роботодавцем.