У Глухівській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся семінар для суб’єктів пробації

Дата: 10.06.2021 15:24

10 червня в Глухівській міськрайонній філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся семінар для суб’єктів пробації, що перебувають на обліку   Глухівського міськрайонного сектору філії Державної установи "Центр пробації" в Сумській області. Предметом семінару стало обговорення питання як знайти роботу, в тому числі в період карантинних обмежень.

Фахівець служби зайнятості Ірина Арсьонова  проінформувала присутніх по стан на ринку праці міста та району, розповіла про труднощі, які виникають під час пошуку роботи, зупинилась на методах пошуку роботи та звернула особливу увагу присутніх на переваги легального працевлаштування, застерегла від випадків шахрайства при працевлаштуванні.