У с. Слоут відбувся виїзний прийом фахівцями Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості

Дата: 02.06.2021 15:36

З метою підвищення ефективності діяльності, розвитку сервісів та наближення послуг державної служби зайнятості до населення 2 червня  фахівцями Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості було проведено виїзний захід в Березівській об'єднаній територіальній громаді с. Слоут.

Під час заходу присутнім було надано інформацію щодо стану ринку праці у регіоні, наявних вакансій, послуг центру зайнятості, електронних сервісів, про умови проходження професійного навчання, про порядок реєстрації, перереєстрації безробітних в службі зайнятості та облік осіб, які шукають роботу. Жителі громади ознайомилися з можливістю резервування часу через інтернет-сервіс «Електронна черга». Актуальною була тема організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, можливість отримання безробітними одноразової виплати допомоги для відкриття підприємницької діяльності. Особливу увагу мешканців було акцентовано на можливості отримання ваучера на навчання, що дозволяє громадянам більш успішно конкурувати на ринку праці.