Привітали захисників правопорядку

Дата: 05.07.2021 15:15

Заступник голови Березівської громади Сергій Конозобко  взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Національної поліції України, що відбулися у відділі поліції №1  у Глухові.

Сергій Миколайович привітав поліцейських з професійним святом, висловив вдячність за самовіддану службу та побажав міцного здоров’я, злагоди в родинах, мирного неба, наснаги та впевненості. Також вручив від Березівської сільської ради подяки за  сумлінну працю,  зразкове виконання своїх службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю та захист прав і свобод громадян старшому лейтенанту поліції, дільничному офіцеру сектору превенції Олександру Морозу, майору поліції, старшому дільничному офіцеру поліції сектору превенції Миколі Лук’яненку, капітану поліції, старшому слідчому слідчого відділення Володимиру Милці, лейтенанту поліції, інспектору сектору реагування патрульної поліції  Сергію Білому.