Вітання з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2021 10:29
Кількість переглядів: 2037

Шановні жителі Березівської громади!

Прийміть щирі вітання з визначним державним святом – Днем Конституції України.

Сьогодні виповнюється вже 25 років з дня ухвалення головного закону нашої Батьківщини, саме від 28 червня 1996 року бере початок історія сучасної незалежної України. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров'я, честь і гідність. Ми повинні неухильно дотримуватись конституційних принципів, які гарантуватимуть нам мирне та вільне життя в нашій державі.

Бажаю Вам міцного здоров’я, сил, добра та родинного благополуччя. Миру та спокою нашій благословенній Україні та кожному з нас. Нехай з кожним роком , з кожним новим поколінням наша країна ставатиме кращою і міцнішою.

голова Березівської громади Надія АРТЕМЕНКО