Відкрита зустріч із жителями

Дата: 25.03.2021 10:00

24 березня відбулася зустріч голови Березівської територіальної громади Надії Артеменко з жителями с. Обложки.

Місцеві мешканці поставили чимало запитань та окреслили низку проблем, які їх турбують. Зокрема, йшлося про обмеження руху великовагового транспорту через село, завершення реконструкції вуличного освітлення. Також були обговорені питання щодо облаштування скверу на вулиці Коцеби, подальший благоустрій села та ін.

Голова громади наголосила, що такі зустрічі необхідні для найскорішого виявлення проблемних питань та шляхів їх вирішення, і підкреслила, що найближчим часом виїзні прийоми відбудуться у всіх селах громади з дотриманням карантинних вимог.