Привітання з Міжнародним днем прав жінок і миру

Дата: 05.03.2021 11:30

Любі жінки Березівської територіальної громади!

Прийміть щирі вітання з Міжнародним днем прав жінок і миру!

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня! Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже все найдорожче, що є у нашому  житті – щастя, радість, надія, кохання, - пов’язане з жінкою.

Cаме на тендітні жіночі плечі лягає вирішення багатьох найважливіших і найважчих  завдань. Жінки створюють і плекають добробут не лише свого дому, своєї сім’ї, а й рідного села, громади, всієї держави.

Виконуючи безліч професійних обов'язків, беручи активну участь у громадському житті, ми, жінки, в той же час встигаємо бути лагідними мамами, вірними дружинами, справжніми хранительками домашнього вогнища.

Зі святом Вас, любі наші бабусі й матусі, сестрички і донечки, колеги!

Щиро бажаю Вам тепла, добра, мирного неба, комфорту та затишку на душі, приємних емоцій і тепла у серці, ясності у думках, оптимальності й елегантності у рішеннях, ініціативності й творчості у діях, здоров’я та краси, а також чистої щирої любові!

Голова Березівської територіальної громади              Надія АРТЕМЕНКОФото без опису