ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРСИ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Дата: 23.12.2020 09:38

Березівська сільська рада оголошує конкурс
на заміщення вакантних посад
:

- начальника управління житлово-комунального господарства та земельних відносин Березівської сільської ради;

- начальника відділу культури та туризму Березівської сільської ради;

- начальника відділу організаційно-кадрової роботи та зв’язків з громадськістю Березівської сільської ради.

Вимоги до кандидатів:

- громадянство України;

повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- стаж роботи в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій незалежно  від форми власності не менше 2 років;

- володіння державною мовою, основними принципами роботи на комп’ютері та відповідними програмними засобами.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

- заява про участь у конкурсі;

- заповнена особова картка (форма №П-2ДС) з відповідними додатками;

- автобіографія;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копія документа, який посвідчує особу;

- копія військового квитка (у разі наявності);

- довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);

- фотокартки розміром 4х6;

- декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Заяви для участі в конкурсі приймаються конкурсною комісією протягом 30 календарних днів з моменту оголошення на офіційному веб-сайті  Березівської об’єднаної територіальної  громади.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантних посад звертатися в Березівську сільську раду за адресою: м. Глухів, вул. Спаська, 32, 2 поверх,  тел.: (05444) 3-13-23.