ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР ПЕРЕДАЧІ ОБ’ЄКТА В ОРЕНДУ

Дата: 26.09.2019 10:09

Управління житлово-комунального господарства та земельних відносин Березівської сільської ради Глухівського району Сумської області оголошує про намір передати в оренду:

- частину адміністративної одноповерхової окремо розташованої будівлі  орієнтовною площею 667,9 м² по вул. Нова, 8,  с. Іващенкове Глухівського району Сумської області;

- нежитлову одноповерхову окремо розташовану будівлю площею  218 м²  по вул. Нова, 8а, с. Іващенкове, Глухівського району Сумської області.

Орган, уповноважений управляти майном: Управління житлово-комунального господарства та земельних відносин Березівської сільської ради.

Умови оренди Об’єкта:

• об’єкт передається з метою використання для здійснення підприємницької або  іншої діяльності;
  • строк оренди: 10 років;
  • проведення ремонтних робіт;
  • у разі необхідності реконструкції, розробити проектну документацію та ввести об’єкт в експлуатацію;
  • відшкодування витрат, пов’язаних з підготовкою об’єкту до передачі в користуваннях на умовах оренди;
  • утримання об’єкту відповідно діючих норм та правил.

Бажаючим отримати в оренду вищезазначені об’єкти для здійснення підприємницької діяльності або за іншим цільовим призначенням, необхідно звертатися із заявою про оренду об’єкта до управління житлово-комунального господарства та земельних відносин Березівської сільської ради.

Заяви приймаються протягом 10 робочих днів після публікації оголошення за адресою: вул. Спаська, 32 (каб. №5), м. Глухів, Сумська область. Телефон для довідок /05444/ 2 22 08.