Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Березівської сільської ради

Дата: 12.03.2020 10:40

Оголошення

1.Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Організатор конкурсу – виконавчий комітет Березівської сільської ради, адреса:                    м. Глухів, вул. Спаська, 32, обл. Сумська 41400.

2.Підстави для проведення конкурсу:

Рішення 46-ї сесії сьомого скликання Березівської сільської ради від 27.02.2020 року «Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Березівської сільської ради».

3.Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів.

Місце та час проведення конкурсу: м. Глухів, вул. Спаська, 32, обл. Сумська, 41400, каб. №2, 17.04.2020 року о 10 годині 00 хвилин.

Уповноважені особи для здійснення зв’язку з учасниками конкурсу:

Конозобко Сергій Миколайович- голова конкурсної комісії, тел. (05444) 67-5-18;

Калач Михайло Володимирович – заступник голови конкурсної комісії, тел. (05444)2-22-08.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

наявність матеріально-технічної бази; вартість  надання  послуг; досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів; кількість  працівників  відповідної  кваліфікації; установчі документи учасника, в яких передбачено провадження діяльності у сфері поводження з відходами.

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення  твердих, великогабаритних та  ремонтних  відходів:

- загальна площа населених пунктів в адміністративних межах  ради (села Береза, Іващенкове, Обложки, Горіле, Первомайське, Землянка, Слоут, Шевченкове)  –                         46 497,84 га;

- загальна  кількість мешканців – 5146 чол.

- протяжність доріг – 148,62км, в т.ч. з твердим покриттям – 61,49 км.

- відстань від населених пунктів Березівської сільської ради до полігону ТПВ                  (м. Глухів) не перевищує 30 км.

Послуги повинні надаватися  з  урахуванням  місць розташування контейнерних майданчиків та  відповідно до укладених договорів.

6. Характеристика об’єктів утворення побутових відходів:

- приватні будинки – 3192од. та  багатоквартирні будинки – 7 од.;

- суб’єкти господарювання;

- бюджетні установи.

Кількість будинків з централізованим водопостачанням  -1274, з централізованим водовідведенням – 0, з централізованим опаленням – 0.

Кількість контейнерних майданчиків на території сільської ради –21од.

Кількість контейнерів – 28од., об’ємом 1,1м3.

7. Характеристика, включаючи потужність та місцезнаходження, об’єктів поводження з побутовими відходами:

Полігон твердих побутових відходів м.Глухів вул. Путивльська 125, м. Глухів, обл. Сумська, 41400, площа – 5,4га.

8. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

Конкурсна пропозиція надається конкурсній комісії до 09 години 00 хвилин 17.04.2020р. будь-яким зручним Учаснику конкурсу способом (особисто або надсилається поштою рекомендованим листом), крім суботи і неділі, за адресою – 41400, Сумська область, м. Глухів, вул. Спаська, 32,  каб. № 2.

Місце подання конкурсної пропозиції – конкурсна пропозиція подається до кабінету № 2 Березівської сільської ради за адресою: вул. Спаська, 32,  м. Глухів.

Кінцевий строк подання конкурсної пропозиції 17 квітня 2020 року до                09 години 00 хвилин.

9. Спосіб і місце отримання конкурсної документаціїОсобисто або поштою, за адресою: 41400, Сумська область, м. Глухів, вул. Спаська, 32,  каб. № 2.