УЧАСНИКИ АТО САМОСТІЙНО ОБИРАТИМУТЬ ПУТІВКИ ДО САНАТОРІЇВ З ОГЛЯДУ НА СВОЇ ПОТРЕБИ

Дата: 19.08.2016 16:51

Повноваження щодо закупівлі послуг із санаторно-курортного лікування для учасників АТО делеговано на місцевий рівень

Урядом упорядковано процедуру використання коштів, передбачених у Державному бюджеті на закупівлю послуг санаторно-курортного лікування для постраждалих учасників антитерористичної операції. Зокрема, повноваження щодо закупівлі послуг із санаторно-курортного лікування для учасників антитерористичної операції делеговано на місцевий рівень.

Відповідні зміни передбачені постановою Кабінету Міністрів України № 510 від 8 серпня 2016 року.

Так, з 2017 року  учасники АТО самостійно обиратимуть путівки до санаторіїв з огляду на свої потреби.

Зміни до діючого Порядку використання коштів ухвалені в зв'язку із зміною відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" назви програми, яка стосується оздоровлення постраждалих учасників антитерористичної операції.

За матеріалами Урядового порталу: