ЗМАГАЛИСЬ НАЙКРАЩІ ПОЧАТКІВЦІ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 15.12.2016 16:46

15 грудня 2016 року на базі Березівського навчально-виховного комплексу відбувся очний етап  І туру  Всеукраїнського конкурсу « Учитель року - 2017» у номінації « Початкові класи».  В рамках заходу свій рівень професійної підготовки продемонстрували  Колоша Н.М., учитель початкових класів Березівського НВК ; Дяченко Валентина Миколаївна, вчитель початкових класів Шевченківського НВК, Шакотько Наталія Сергіївна, вчитель початкових класів Шевченківського НВК.

Конкурс  включав в себе такі випробування ,як  комп’ютерне тестування з фахової майстерності, де вчителі мали змогу проявити свої знання з педагогіки, психології, дидактики; експертизу підручників для 4 класу , головними критеріями при оцінці яких  були аргументованість,обґрунтованість,вичерпність. Представити свій творчий портрет  учасники мали змогу в конкурсному  випробуванні  «Самопрезентація», в якому журі відзначали оригінальність представлення ,актуальність,методичну доцільність і цінність досвіду,  застосування мультимедійних засобів в роботі тощо. Довершити свій образ, розкрити себе як особистість допоміг конкурс « Світ моїх захоплень».

« Хвилинка педагогічного розвантаження», підготовлена спеціалістом відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради Сафоновою Ю.М.,дала змогу конкурсантам зняти напруження змагання і оволодіти психологічними техніками, які можна використати в роботі з дітьми початкової ланки.

Рішенням компетентного журі, під головуванням заступника начальника відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради Перерви І.М.,переможцем конкурсу визнано вчителя початкових класів Березівського НВК  Колошу Н.М. Учителі  Дяченко В.М. та Шакотько Н.С. стали лауреатами конкурсу.

Участь у конкурсі «Учитель року-2017» дала можливість педагогам заявити про себе ,як про фахово компетентну, творчу особистість,  поділитись власним досвідом,взяти щось найцінніше для свого подальшого  професійного зростання.