Міжнародний інтерактивний природничий конкурс “Колосок -осінній-2016”

Дата: 06.12.2016 16:39

З метою пошуку, підтримки талановитих школярів і популяризації природничих знань 25 листопада в загальноосвітніх навчальних закладах Березівської сільської ради стартував Міжнародний інтерактивний природничий конкурс “Колосок – осінній - 2016”.

146 учнів (40 %) із 6 шкіл мали змогу позмагатись зі своїми однолітками. З них 40 - учнів 1-2 класів (40%), 28 - учнів 3-4 класів (40%), 30 - учнів 5-6 класів (47%), 34 учня 7-8 класів (49 %), 14 учнів 9-11 класів (20%).

Шкільні координатори доклали певних зусиль для організації конкурсу в загальноосвітніх навчальних закладах. Активну участь в конкурсі взяли учні Шевченківського НВК (17%), Березівського НВК (20%), Іващенківського НВК (24%), Обложківського НВК (53%) ( координатори Якименко С.М., Мурашко Т.О., Конопля О.С., Шилко О.В.), але найактивнішими учасниками стали учні Слоутського НВК (69% учасників) та Первомайського НВК (71% учасників) координатори Костюченко Г.М., Собко М.М..

Підбиття підсумків конкурсу відбудеться в січні - лютому- 2017року.Фото без описуФото без описуФото без опису