Про надання послуг у сфері реєстрації

До відома

громадян, фізичних осіб-підприємцівта юридичних осіб!

Березівська сільська об’єднана територіальна громада здійснює надання адміністративних послуг, у сфері державної реєстрації, щодо:

1. Державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, а саме:

державна реєстрація земельних ділянок;

державна реєстрація житлових будинків,

державна реєстрація квартир,

державна реєстрація будівлі, споруди або їх окремі частини,

державна реєстрація житлових та нежитлових приміщень,

інших об’єктів нерухомого майна;

1. Державної реєстрації бізнесу:

державна реєстрація юридичних осіб,

державна реєстрація фізичних осіб-підприємців,

державна реєстрація внесення змін про юридичну особу,

державна реєстрація внесення змін про фізичну особу-підприємця,

державна реєстрація припинення юридичної особи у результаті ліквідації, реорганізації шляхом перетворення/ злиття/приєднання;

державна реєстрація припинення фізичної особи-підприємця за її рішенням/у разі смерті/у разі визнання особи безвісті відсутньою;

1. Державної реєстрації актів цивільного стану громадян на території Березівської сільської об’єднаної територіальноїгромади:

державна реєстрація народження фізичної особи та її походження,

державна реєстрація шлюбу,

державна реєстрація смерті,

Послуги з реєстрації /зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб на території Березівської сільської об’єднаної територіальної громади.

Послуги у сфері державної реєстрації надаються з понеділка по четверг з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, за адресою: м. Глухів, вул.Спаська, б.32 (каб. №1).

За додатковою інформацією можна звернутися особисто або за телефоном 8 (05444) 3-13-37.Консультації надаються безкоштовно.

Картинки по запросу державна реєстрація