Міністерство культури України разом із молодіжною громадською організацією «Серце до серця» з 17 по 25 жовтня організовують поїздку «Гуманітарно-медична співпраця» до Словаччини, Австрії, Італії, Словенії та Угорщини

Дата: 29.08.2016 16:16

Мета поїздки – розвиток волонтерського руху, відвідування медичних, навчальних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн.

Взяти у ній участь запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, соціально-гуманітарної сфери, співробітники, студенти вищих навчальних закладів, медичних, лікувальних установ тощо.

Документи, необхідні для оформлення шенгенських віз, необхідно надіслати до 30 вересня.

Детальніше на сайті: http://sds.in.ua/tag/gumanitarno-medichna-spivpracya/