Стаді-тур на Полтавщину

Дата: 08.09.2017 11:11

Представники Березівської об’єднаної громади активно вивчали досвід лідерів у сфері міжмуніципального співробітництва.

Протягом 21-23 серпня делегація спеціалістів об’єднаних громад із різних куточків України, у числі яких в. о. старости с. Первомайське Любов Кулініч, взяла участь у стаді-турі до Полтавщини, організованому Сумським та Полтавським відокремленими підрозділами Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» за підтримки програми U-LEAD з Європою. Вирушили саме до цього регіону, адже він на сьогодні є лідером в Україні за кількістю укладених договорів про співробітництво.
З величезним інтересом учасники заходу взяли участь у форумі «Співробітництво територіальних громад – інноваційний інструмент розвитку місцевого самоврядування» у Миргороді, семінарі «Впровадження Закону України «Про співробітництво громад» у Полтаві. Відвідали полтавські громади, які вже протягом тривалого часу успішно співпрацюють із сусідніми регіонами, реалізують проекти та іншу діяльність, використовуючи можливості міжмуніципального співробітництва. Так, оглянули об’єкти інфраструктури у Нових Санжарах, Пришибі та Піщаному. Також учасникам стаді-туру вдалося побувати на славнозвісному ярмарку у Великих Сорочинцях.