Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

МИКОЛА КЛОЧКО: В УСІХ МІСТАХ ТА РАЙОНАХ ОБЛАСТІ РОЗПОЧАВСЯ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН

Під час селекторної наради з прем’єр-міністром України Володимиром ГРОЙСМАНОМ очільник Сумщини озвучив стан готовності житлово-комунального господарства до опалювального сезону

«Станом на сьогодні, 13 жовтня, в усіх районах області розпочався опалювальний сезон, – повідомив прем’єр-міністру голова Сумської ОДА. – У містах обласного підпорядкування, зокрема по Глухову та Лебедину – 100% житлових будинків з теплом, у Конотопі – 75%, Сумах – 60%. Понад 80% навчальних та лікувальних закладів області сьогодні з опаленням. У містах обласного підпорядкування 100% підключення тепла відбудеться до кінця тижня».

Забезпечення твердим паливом соціальної сфери складає 82%. І наявний запас палива дозволяє почати опалювальний сезон.

Дорожнє господарство області нараховує 115 одиниць снігоочисної та іншої спецтехніки, усі 100% до зими готові.

Що стосується субсидій, то на сьогодні ця соціальна допомога нарахована 58,3% від загальної кількості сімей.

Прем’єр-міністр України запевнив, що в країні достатньо газу та електроенергії для успішного проходження опалювального сезону.

«Газ, електроенергія в Україні є в необхідній кількості, – сказав Володимир Гройсман. – На всіх територіях 100% готовність розпочати опалювальний сезон там, де він ще не розпочатий з причин того, що температурні режими є прийнятними, і вже розпочати опалювальний там, де температурні показники дозволяють це зробити, щоб забезпечити теплом громадян України».

(джерело: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/11695-mykola-klochko-v-usikh-mistakh-ta-rayonakh-oblasti-rozpochavsya-opalyuvalnyy-sezon.html)« повернутися до списку новин